S cieľom uľahčiť užívateľom používať našej webové stránky a vylepšovať stránku využívame cookies. Povoliť?

TOVAR V AKCII

NAJPREDÁVANEJŠÍ

Cena iba u nás 35,0 Eur
skladom ÁNO

» Poradňa
Poradňa
Vaša otázka? : *
E-mail:
Je pre nás dôležité chrániť a rešpektovať Vaše súkromie. V nasledujúcom článku sa preto dozviete všetky potrebné informácie o tom, ako spracúvame a chránime Vaše osobné údaje. Pri spracúvaní údajov dodržiavame všetky predpisy, ktoré sa týkajú ochrany Vašich údajov. Navštívením našich stránok a nákupom v našom obchode, súhlasíte a akceptujete postupy ochrany, ktoré uvádzame nižšie.
Je pre nás dôležité chrániť a rešpektovať Vaše súkromie. V nasledujúcom článku sa preto dozviete všetky potrebné informácie o tom, ako spracúvame a chránime Vaše osobné údaje. Pri spracúvaní údajov dodržiavame všetky predpisy, ktoré sa týkajú ochrany Vašich údajov. Navštívením našich stránok a nákupom v našom obchode, súhlasíte a akceptujete postupy ochrany, ktoré uvádzame nižšie.
Opíšte text z obrázku: *
 
Čo je Auražiarič?

AURAŽIARIČ slúži na ochranu a posilnenie Vašej Aury

pred negatívnymi a cudzími vplyvmi.


Energetické vyžarovanie harmonizuje a zlepšuje vzťahy s okolím,

dodáva pozitívnu, dynamickú energiu a vibrácie aury.


Vhodný na nosenie do ťažkého psychického a stresovo náročného prostredia

(práca, škola, úrady, doma, atď). Vhodný pre učiteľky, opatrovateľky a pre tých, čo pracujú s ľuďmi.


AURAŽIARIČ má spektrum všetkých farieb aury, dopĺňa  komplex jej farieb.

Očisťuje organizmus od negatívneho žiarenia.

Chráni Vašu auru a nedovoľuje negatívnym, cudzím vplyvom vstupovať do Vašej Aury.


Auražiarič Vás odosobní od práce a ľudí, budete sebavedomejší,

istejší a okúzľujúcejší v jednaní s druhými ľuďmi.


Auražiarič  pomáha rušiť myšlienky energetického upíra na Vás.

Energetický upír môže byť človek, ktorý Vám nepraje, závidí a nežičí.

Auražiarič  má špeciálnu Aurafóliu  Design by Evan.


Auražiarič  sa môže nabiť aj vlastným želaním,

akýmkoľvek pozitívnym - láska, zdravie, šťastie, môžu byť aj peniaze,

ak si ich želáte v dobrej viere a ste stotožnený vnútorne s týmto želaním atď.


Nabíja sa 3 dni (najlepšie na NOV mesiaca): želanie si napíšte na papier s dátumom, do ktorého si želáte aby sa Vám želanie splnilo (musí to byť reálny dátum, s ktorým ste vy plne stotožnený) a položte auražiarič so želaním do tmavej krabičky (vrecúška) na noc. Myslite na svoje želanie vo voľnej chvíli tie tri dni a na Auražiarič, do ktorého to želanie myšlienkovo vkladáte... Vraví sa, že na "NOV" mesiaca (NOV je fáza mesiaca) na čo myslíte, to sa Vám splní.


Cez deň ho noste na  tričku, nie na tele zvýši sa tým účinok Auražiariča  a životnosť špeciálnej reflexnej aura fólie. Reflexná aura fólia je citlivá na prekyslenú PH pokožku a vodu. V prípade opotrebenia (u každého je individuálna doba kým sa opotrebí - stratí farbu alebo sa ošúcha) ho vymeňte za nový. Opotrebený Auražiarič  neškodí, môžete ho ďalej nosiť, ale nemusí mať už takú veľkú silu odrážať negatívne energie z okolia.


ČISTENIE: Auražiarič  je nadstavený na SAMOČISTENIE, neumývať vo VODE! Ak sa Vám zdá znečistený negatívnou energiou alebo Vám ho niekto nepríjemný obchytkával, tak môžete ho položiť na suchú soľ a zasypať celý soľou na noc. Ráno soľ vyhoďte, nepoužívajte soľ znova na čistenie auražiariča. Ak by bola soľ na auražiariči prilepená ráno, proces očisty zopakujte ešte jednu noc, ak nebude, tak bol a je čistý.

FAQ - Poradňa

 

 

NA ČO SLÚŽI AURAŽIARIČ ?

AURAŽIARIČ slúži na ochranu a posilnenie Vašej Aury pred negatívnymi a cudzími vplyvmi. Energetické vyžarovanie harmonizuje a zlepšuje vzťahy s okolím, dodáva pozitívnu, dynamickú energiu a vibrácie aure. Doplna jej komplex farieb. Očisťuje organizmus od negatívneho žiarenia.

AURAŽIARIČ  chráni Vašu auru a nedovoľuje negatívnym, cudzím vplyvom vstupovať do Vašej Aury.

 

ČO POCÍTIM AKO PRVÉ, KEĎ ZAČNEM NOSIŤ AURAŽIARIČ ?

Prvé čo pocítite, že nie ste tak fyzicky i psychicky unavený ako obvykle pri jednaní a konaní s ľuďmi. Druhý náhle prehodnotia k Vám postoj a jednajú s Vami inak - kľudne a milo. Aj taký, čo pred tým nedokázali komunikovať s Vami milo a úctivo sa zmenia.

 

PRE KOHO JE VHODNÝ AURAŽIARIČ ?

Veľmi vhodný pre ľudí, ktorý  pracujú s ľuďmi (napr. opatrovateľky/-ia, predavač/-ky, úradníci, učitelia, manažéri, ľudia za prepážkami,  atď.), ktorí  preberajú  nálady, energiu a starosti iných na seba. Pre tých, čo pociťujú vyčerpanie po "kontakte" s ľuďmi. Výborná pomoc pri vybavovaní vecí, kedy často aj úradníci sú len ľudia a bývajú nepríjemní (vyčerpaní) pri jednaní s Vami. Ich odmietavý postoj sa Vás nedotkne a vybavíte, čo potrebujete vybaviť.

Môžem nabíjať AURAŽIARIČ ?

AURAŽIARIČ  môže sa nabíjať vlastným pozitívnym želaním – láska, zdravie, šťastie, môžu byť aj peniaze, ak si ich želáte v dobrej viere a na dobre účely a ak ste stotožnený vnútorne so sumou, ktorú si želáte...

Nabíja sa 3 dni (najlepšie na NOV mesiaca, želanie si napíšte na papier s dátumom do ktorého si želáte aby sa splnilo (musi to byť reálny dátum s ktorým ste stotožnený a položte AURAŽIARIČ so želaním do tmavej krabičky (vrecúška) na noc. Myslíte na želanie a AURAŽIARIČ  , do ktorého to želanie myšlienkovo vkladáte...

 

 

Z čoho je AURAŽIARIČ  vyrobený?

Základ je vyrobený z dvoch typov materiálov a to živice a kryštálu.  AURAŽIARIČ má špeciálnu Aurafóliu navrhnutú Design by Evan, ktorá dokáže odrážať negatívne myšlienky iných ľudí a čistiť priestor okolo Vás.

 

 

Môžem AURAŽIARIČ požičiavať kamoške?

AURAŽIARIČ by mal slúžiť iba jednej osobe. Pretože je vyrobený z materiálu, ktorý vstrebáva psychické pochody od človeka, ktorý ho nosí. Je to ako amulet, ktorý preberá energie  majiteľa, ktorý ho nosí. Jednoznačne odporúčame kamoške nosiť jej vlastný AURAŽIARIČ

 

AKO NOSIŤ AURAŽIARIČ ?

Cez deň ho noste na tričku, nie na tele zvýši sa tým účinok AURAŽIARIČ-a  a životnosť špeciálnej reflexnej aurafólie. Reflexná aurafólia je citlivá na prekyslenú PH pokožku a vodu.

V prípade opotrebenia – vybitia AURAŽIARIČ-u  (u každého je to individuálna doba kým sa opotrebí – stratí farbu, ošúcha sa alebo prejde do priesvitnej farby...) ho vymeňte za nový.

 

ČO S OPOTREBENÝM AURAŽIARIČ-om ?  NEŠKODÍ?

Opotrebený AURAŽIARIČ neškodí, môžete ho ďalej nosiť ako amulet želania, ale nemusí mať už takú veľkú silu odrážať negatívne energie, ak ste v psychicky náročnom prostredí. Pokiaľ cítite stále z neho silu, tak ho nemeňte.

 

AKO OČISTIŤ AURAŽIARIČ  OD NEGATÍVNEJ ENERGIE?

AURAŽIARIČ je nadstavený na samočistenie, neumývať vo vode, aby ste zbytočne nepoškodili citlivú aurafóliu! Ak z neho niečo zlé cítite alebo Vám ho chytala osoba, ktorá sa Vám hnusí, tak môžete ho položiť na suchú soľ na noc. (Ráno soľ odstráňte, nepoužívajte ju znova na očisťovanie AURAŽIARIČ-u .)

ZjM0OTk