S cieľom uľahčiť užívateľom používať našej webové stránky a vylepšovať stránku využívame cookies. Povoliť?

TOVAR V AKCII

NAJPREDÁVANEJŠÍ

Cena iba u nás 35,0 Eur
skladom ÁNO
Cena iba u nás 18,0 Eur
skladom ÁNO

Doprava a platba

Platobné podmienky

 

Za tovar a služby v e-shope je možné platiť nasledovnými spôsobmi:

1. platba na dobierku poštou v SR, platíte priamo doručovateľke pri preberaní tovaru, organizované Slovenskou poštou. Do 29,99€ platíte 3€ a nad 30€ je poštovné zdarma. Toto poštovné platí pre SR. Iné krajiny okrem SR sa spoplatňujú individuálne podľa cenníka www.posta.sk aj pri objednávke do 30 Eur. 

2. platba na dobierku poštovým kuriérom platíte priamo kuriérovi pri preberaní tovaru, organizované Slovenskou poštou =  8 €

3. platbu prostredníctvom platobnej brány B Payment 

4. platba na základe zálohovej faktúry – vopred, tovar bude expedovaní po prijatí peňažných prostriedkov na náš účet,-  je možnosť použitia dohodou napríklad pri posielaní tovaru do zahraničia, kde sa nedá posielať dobierkou, prípadne je drahá pre zákazníka.

 

Dodacie podmienky a doprava

1. Predávajúci je povinný do 30 dní od vzniku kúpnej zmluvy zaslať kupujúcemu tovar, ak sa nedohodli inak, alebo ak pri tovare nebola uvedená dlhšia dodacia lehota.

2. Ak je tovar skladom je expedovaný podľa kapacitných možností v čo najkratšom čase v najbližší pracovný deň, 1-vou triedou cezwww.posta.sk .

3. Ak sa v objednávke nachádza viacero tovarov a služieb a časť z nich nie je skladom, informujeme o tom kupujúceho emailom alebo telefonicky s možnosťami čiastočných dodávok bez toho, aby mu bolo účtované poštovné v čiastkových dodávkach.

4. Spolu s tovarom je zákazníkovi zasielaná faktúra (daňový doklad), návod ako i ostatné dokumenty k tovaru alebo službe od výrobcu.

5. Za miesto plnenia sa považuje miesto, do ktorého je tovar dodávaný.

6. Predávajúci realizuje dopravu ku kupujúcemu prostredníctvom:

-  Slovenskej pošty - na dobierku

-  Slovenskej pošty - kuriérske dodanie

-  možnosť osobného odberu po dohode v Bižutérii Slnečnica,na ulici Trenčianska 17, Nové Mesto nad Váhom.

ZjljNm