S cieľom uľahčiť užívateľom používať našej webové stránky a vylepšovať stránku využívame cookies. Povoliť?

Cítite sa unavený?

07.03.2017

Cítite sa unavený?

Cítite sa unavený, vyčerpaný a podráždený?

Problém môže byť vo vašej aure!

 

     Žijeme príliš konzumnú a materialistickú dobu na to, aby sme venovali dostatok pozornosti niečomu tak citlivému, ako je energetický obal nášho tela.

     On je však ochranným „pršiplášťom“ pred zlou energiou z vonka, pred negatívnymi myšlienkami a zlobou. Ak je ochrana narušená, veľmi rýchlo pocítime negatívne dôsledky aj na fyzickej úrovni.

Čo to vlastne aura je?

     Ide o energetický obal každého človeka. Je priestorom s elektrickým nábojom okolo tela, merateľný dokonca pomocou elektrických a magnetických interakcií.

     Problémom je, že aura je prvým kontaktom nášho tela s okolím. Preto ak sa často nachádzate v blízkosti negatívnych ľudí, tragédií, v kolektíve chorých či nešťastných ľudí, neustále ataky negatívnej energie môžu nakoniec auru oslabiť. A vtedy začíname trpieť nielen na duchovnej, ale aj telesnej úrovni.

 

Čo spôsobuje narušenie aury?

      Vždy by sme mali spozornieť, ak sa v našom živote veci začnú meniť akosi k horšiemu. Platí totiž, že naše telo aj okolie nám najprv vysiela iba slabé náznaky. Napríklad nachladnutie, nevydarený deň v práci, bolesť krížov a podobne. Ak si tieto náznaky nevšímame, telo pritvrdí, začínajú skutočné choroby, často prepuknú aj smrteľné diagnózy.

     Narušenie aury má tiež svoje charakteristické príznaky. Ak teda nechceme, aby sa situácia zhoršovala, je potrebné venovať nášmu éterickému telu pozornosť. Napríklad ak spozorujete  priťahovanie nešťastných situácii. Do slabšieho si podvedome človek so silnejšou aurou  rád kopne. Prestáva sa vám dariť, energia akoby vám klesala a namiesto šťastia vás začína umárať negativita.

 

Ako chrániť auru aj z vnútra? Prečo?

     Auru si môžeme dokonca sami oslabovať negatívnym myslením, alebo malou starostlivosťou o duchovný aj telesný rozvoj. Ochrana aury má tak dve fázy.

     Na posilňovanie správneho vyžarovania je dôležité dbať na zdravý fyzický stav, kondíciu,  správne držanie tela, zdravú stravu a dostatok spánku. Doprajte si relaxáciu, realizáciu záľub a  kreativitu.

     Medzi vnútorné spôsoby ochrany aury patria aj duchovné cvičenia na posilnenie vnútornej aury a čakier, meditácie, joga, dopracovanie sa k vnútornej spokojnosti a vyváženosti. Nájsť životné mojo (modžo), teda dôvod prečo žijeme, naše smerovanie. Veľa urobí aj posilňovanie ducha, morálnosť, zásadovosť, nezištnosť, pomáhať druhým, ochrana slabších. A nakoniec asertívne správanie, ktoré nám nespôsobuje konflikty s okolím. To našu auru vyživuje a zároveň dokáže aj upraviť prípadné defekty.

 

Vonkajšia ochrana je čoraz potrebnejšia

     Môžete mať skvele kultivovanú auru, no v dnešnej dobe silného negatívneho vyžarovania je potrebná aj vonkajšia ochrana. Môžeme ju prirovnať ku krásne pestovanej a šľachtenej záhrade. Je potrebné ju chrániť plotom, aby negatívni ľudia nezničili to, čomu ste venovali toľko úsilia.

      Medzi vonkajšie ochrany aury pred negatívnymi nábojmi patria rôzne kamene, špeciálne prívesky, fyzické cvičenie na držanie a postoj tela. Náušnice a šperky vo forme auražiaričov, ktoré odrážajú negatívne vplyvy a vyžarovanie z okolia. Veľkú úlohu zohráva aj obliekanie, napríklad  správna voľba farieb, doplnkov k oblečeniu (šperky) a ich neustále obmieňanie má tiež vplyv na čakry.

     Kedysi šperky a farebnosť získaná pomocou kameňov mali aj rituálny charakter. Verilo sa na ich vplyv a ochranu. Svoju funkciu však nestratili ani dnes. Stačí ju len využiť, nájsť tie správne kamene a šperky.

 auraziaric

Ako objavíte tie správne šperky a farby pre vašu auru? Nechajte pracovať svoju intuíciu a auru. Sama si vie vybrať podľa toho, čo potrebuje a bude vás k tomu ťahať intuícia a srdce. Stačí počúvať.

 Autor: Auraziaric.sk

Ilustračný obrázok: Designed by Freepik

Témy

MWJkN2M4